Hakkımızda

Hakkımızda

Şirketimiz, müşterilerine “iş ortağı” olarak görmekte ve her zaman yenilikçi ve rekabetçi ürünler üretmek için Ar-Ge çalışmalarına önem vermektedir.

Feniks Industrial 15 yıllık sektör tecrübesine sahip olup, müşteri odaklı bir yaklaşımla kurulmuş istenilen koşullarda, uygun fiyatla, en kaliteli ve zamanında ürün üretme idealini ve ilkesini benimsemiştir.

Tesislerimiz de yıllık 250.000 m2 soğuk hava depo panelleri ve aksesuarları üretme kapasitesine sahip olup, aynı zamanda yılda 4.000 adet soğuk hava depo kapısı üretebilmektedir.

Feniks olarak Türkiye’de ve Dünya’nın birçok ülkesinde proje hazırlık, taahhüt ve uygulama hizmetleri vermekteyiz. Projeniz için ihtiyaç duyabileceğiniz çok sayıda bileşen arasından doğru ürünü seçmenize yardımcı oluyoruz. En iyi ürünleri en iyi kalitede ve hızlı sipariş süreciyle elde etme konusundaki konsolide deneyimimizle, küresel pazarın karşı karşıya olduğu tüm ihtiyaçları karşıladığımıza inanıyoruz. Sorularınız ile ilgili size destek vermeye hazırız. Sorunsuz bir ithalat-ihracat süreci sağlamak için özel gereksinimleri biliyoruz.

Yapı ve tesisatlarda kullanılan ürünlerimiz, AB Yapı Eşdeğeri Yapı Malzemeleri Yönetmeliğinin 6. Maddesi gereğince “Ürünün Yönetmelikte belirtilen temel gereksinimleri karşılamasını sağlayan malzeme” anlamına gelen “CE” işareti ile piyasaya arz edilmektedir. Ürünler Yönetmeliği (CPR). Tüm Feniks ürünleri Türk Standartları Enstitüsü (TSE) kriterlerine uygun olarak üretilmektedir.

 Bu sertifikaya ek olarak; tesislerimizde ISO 9001 Kalite Güvence Sistemi, ISO 14001 Çevre Yönetim Sistemi ve OHSAS 18001 İş Sağlığı ve Güvenliği Sistemini uygulamaktadır.